DETSKÉ KURZY

Kurz pre deti (8 - 9 rokov)
Frekvencia: 2 x 45 minút/týždeň

Čo získate: Cieľom tohto kurzu je zoznámiť deti so základmi jazyka a pripraviť ich na ďalšie systematické štúdium. Osvojovanie jazyka prebieha predovšetkým audio-orálnou hravou formou. Náplň kurzu tvorí základná slovná zásoba, jednoduché gramatické štruktúry. Často sa využívajú porekadlá, riekanky a jednoduché pesničky. Predpokladá sa úzka spolupráca rodičov so školou, predovšetkým pri domácej príprave detí.

Kurz pre deti (10 - 12 rokov)
Frekvencia: 2 x 45 minúť/týždeň

Čo získate: Cieľom týchto kurzov je naučiť deti základom jazyka a tieto ďalej rozvíjať. Pri osvojovaní cudzieho jazyka je popri audio-orálnej formy využívané čítanie a písanie. Slovná zásoba a gramatické štruktúry sa už neosvojujú izolovane, ale v ucelených vetných celkoch. Aj v týchto kurzoch sa predpokladá spolupráca rodičov so školou, najmä u mladších detí.